“Women to Watch 2017: Fark Yaratan Kadınlar” ödülü sahiplerini buldu!

Brand Week İstanbul kapsamında düzenlenen törende, MediaCat dergisi aracılığıyla gerçekleştirilen “Women to Watch 2017 Ödülleri” sahiplerini buldu.

2013 yılından beri MediaCat tarafından düzenlenen ve bu yıl da Brand Week İstanbul etkinliği kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde, pazarlama, reklam ve medya dünyasındaki en başarılı 8 kadın, Women to Watch 2017: Fark Yaratan Kadınlar ödülünü almaya hak kazandı.

Farklı sektörlerden birçok kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Tasarım Lideri, Marka Lideri, Pazarlama Lideri, Marka Yönetimi Lideri, Teknoloji Lideri, Global Lider, Dijital Lider ve Medya Lideri olarak belirlenen kadın liderlere, ödüllerini etkinliğin ev sahibi olan MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan verdi.

Fark Yaratan Kadınlar ödülünü almaya hak kazananlar

  • Tasarım Lideri: Defne Koz – Koz Susani Design, Tasarımcı
  • Marka  Lideri: Ebru Özdemir – Limak Yatırım Holding, Yönetim Kurulu Başkanı
  • Pazarlama Lideri: Ebru Özgüç – Vodafone Türkiye, Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü
  • Marka Yönetimi Lideri: Nazan Somer – Yapı Kredi Perakende Bankacılık Genel Müdür Yard.
  • Global Lider: Oya Canbaş – Bayer, Tüketici Sağlığı İngiltere ve İrlanda Ülke Müdürü
  • Dijital Lider: Didem Dinçer Başer – Garanti Bankası Dijital Bankacılık Genel Müdür Yard.
  • Teknoloji Lideri: Magdalena Yeşil- Salesforce Yönetim Kurulu Üyesi
  • Medya Lideri: Aslı Şafak – Bloomberg HT Programcısı, Gazeteci, Yazar

Ödül töreni öncesinde Yekta Kopan önderliğinde ve Türkiye’nin Fark Yaratan Kadınları eşliğinde bir panel düzenlendi. “Liderlik” panelinde fark yaratan kadınlar, iş hayatı ile ilgili tecrübelerini katılımcılar ile paylaştı. Kadınların iş dünyasındaki iletişim becerileri, yüksek motivasyona sahip olmaları, birden fazla görevi aynı anda yapabilme becerileri, ikna kabiliyetleri ve her daim yeniliklere açık olma özellikleri üzerinde duran konuşmacılar, bu yetenekleri profesyonel alanlarda nasıl yönetebilecekleri ile ilgili katılımcılara birçok tavsiyede bulundular.