Türkiye Girişimcilik Zirvesi Borsa İstanbul’da gerçekleşecek

22 Kasım’da Borsa İstanbul’un ana salonunda gerçekleşecek olan başlayacak Türkiye Girişimcilik Zirvesi’ne kayıtlar sürüyor.

Türkiye Girişimcilik Zirvesi, 22 Kasım 2017 tarihinde Borsa İstanbul’da bulunan seans gongun çalınmasıyla başlayacak.

Türkiye Girişimcilik Zirvesi’ne; Melek Yatırımcılar, Start-up’lar, M&A Uzmanları, Borsa Üst Düzey Yöneticileri, Banka Üst Düzey Yöneticileri, Crowdfunding Platformları,VC’ler, Özel Yatırım Fonları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, Ekonomi Bakanlığı Yetkilileri, Bilim, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Yetkilileri, Kalkınma Ajansları, Teknopark Üst Düzey Yöneticileri, Kuluçka Merkezi Yöneticileri, Teknoloji Transferi Ofisleri ve Aile Ofisleri katılacak.

Türkiye Girişimcilik Zirvesi’ne aralarında UNIDO’nun Teknoloji Transfer Ofisi Başkanı Dr Hashim Hussein, IBM Watson Financial Services Teknoloji Kurumu Başkanı Paolo Sironi, Güney Doğu Avrupa Araştırmalar Merkezi Başkanı Prof Panagiotis Ketikidis’in de bulunduğu pek çok uluslararası konuşmacıyla birlikte aralarında İTÜ Teknopark Genel Müdürü, TÜBİTAK Başkan Yardımcısının da bulunduğu pek çok katılımcı konuşma yapacak.

Türkiye Girişimcilik Zirvesi’nde yer alacak panel konuları:

·        Girişimcilerin finansmana ulaşımını nasıl kolaylaştırabiliriz?

·        Kamusal teşvikler girişimciliğin hangi aşamasında devreye girmeli?

·        Finansal Teknolojilerin (FinTech) girişimcilik ekosistemi için önemi

·        Orta Doğu, Akdeniz, Balkanlar ve Avrupa girişimcilerinin buluşma noktası: Türkiye

Zirvenin kapanış oturumunda Türkiye Büyük Girişimcilik Ödülleri takdim edilecek.

Tamamen ücretsiz olarak kayıt yapılan ve İngilizce – Türkçe tercüme sistemlerinin de bulunacağı Türkiye Girişimcilik Zirvesi’ne buradan kayıt yaptırabilirsiniz.