TEKNOFEST tüm hızıyla devam ediyor

Türkiye’nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST’in ikinci gününde Girişimcilik Zirvesi etkinliği düzenlendi.

Türkiye’nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali mottosuyla yoğun bir şekilde kamuoyunun dikkatine sunulan TEKNOFEST etkinliği, geniş kapsamıyla gençlerin yoğun ilgisi altında! 23 Eylül’e kadar devam edecek olan etkinlikte girişimciler için ilgi çekici imkanlar da söz konusu.

Türkiye tarihinin en büyük ödüllü teknoloji yarışmaları, bu alanda ilgili çok sayıda girişimci ve girişimci adayını buluşturuyor.

12 farklı kategorideki teknoloji yarışmalarının yanı sıra 21 Eylül Cuma günü ‘Girişimcilik Zirvesi’ düzenlendi.

Tanışma ve tanıtım toplantılarıyla şekillenen zirvede, girişimciliğe dair birçok konuşma yapıldı. Ayrıca düzenlenen paneller (gıda, vb) dikkat çekti.

23 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek olan organizasyon için yeni ulaşım seferleri eklendi. 16 merkezden ücretsiz ulaşım imkanının da sunulduğu TEKNOFEST’e;
Taksim Gümüşsuyu, Mecidiyeköy E-5 yanı, Kadıköy, Beşiktaş, Üsküdar İskele, Ümraniye Tepeüstü, Yenibosna aktarma istasyonu, Eminönü sahil, Hadımköy son durak, Eyüpsultan Feshane, İSPARK otoparkı, Maltepe metro istasyonu, Kartal E-5, Büyükçekmece Tüyap Merkezi, Küçükçekmece Stadyum yanı, Sarıyer son durak ve Seyrantepe Metro istasyonu İETT peron ve duraklarından otobüsler kaldırılıyor. Seferler pazar gününe kadar 9.00-19.00 saatler arasında gerçekleştiriliyor.