StartupDostu.com StartUp dergisinde

Startup Dostu ekosistem yeni açılan sitemiz StartupDostu.com‘a destek vermeye devam ediyor. StartUp dergisi Ağustos-Ekim 2017 sayısında StartupDostu.com’a özel bir yer ayırdı.

StartupDostu’nun ilki bu sene gerçekleşen Startup Dostu şirketler Programı, program kapsamında Startup Dostu kişi ve kurumlara ödül verilmesi ve ardından Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Dr. Soner Canko‘nun bu alanda daha kararlı ve destekleyici davranmak gerektiğine inanarak aldığı karar ile hayata geçtiğini sizlerle farklı içerikler üzerinden paylaşmıştık.

Bu ekosisteme en önemli desteği sağlayanlardan birisi de şüphesiz ki Capital, Ekonomist, CEO Life ve StartUp dergileri Yayın Yönetmeni M. Rauf Ateş. Bu çerçevede StartUp dergisinin Ağustos-Ekim sayısında Startup Dostu Şirketler projesine ve StartupDostu.com’a özel bir yer ayırıldı.

Bu özel bölümde StartupDostu seçilen kurum ve kişiler ile yapılan özel röportajların yanı sıra Dr. Soner Canko ile “StartupDostu.com’u Neden Destekliyoruz?” başlığı ile özel bir röportaja yer verildi.

Gerçekleştirilen bu çalışmalar Dr. Soner Canko ve M. Rauf Ateş imzalı özel bir mektup ile Startup Dostlarının içinde yer aldığı ekosistem ile paylaşıldı.