Startup Dostu bir e-kitap: Garanti Bankası KOBİ, Girişimci El Kitabı

Garanti Bankası KOBİ, Girişimci El Kitabı kapsamıyla öne çıkıyor…

Türkiye’de girişimciliğin gelişmesine yönelik çalışmaları ile tanınan Garanti Bankası, web sitesi üzerinden PDF formatında KOBİ, Girişimci El Kitabı’nı ücretsiz olarak sunuyor.

Buradaki bağlantıya tıklanarak okunabilen ve kullanılan cihazlara kaydedilebilen e-kitap, girişimci adaylarına ve girişimcilere birçok konuda faydalı bilgiler sunuyor.

İşe başlamadan önce, iş kurmaya karar verince neler yapılmalı, ilk adımlar nelerdir, stratejik planlama neleri içerir, vizyonun ortaya konulmasına yönelik adımlar nelerdir gibi sorulara yanıtlar veren e-kitap, SWOT analizi, hedef, yöntem ve sorumluları belirleme, iş planı, pazarlama stratejisi, çalışan stratejisi, reklam ve tanıtım gibi konularda bilgiler içeriyor.

Dopdolu içeriği ile dikkat çeken e-kitap, kısa, anlaşılır açıklamaları ve yerinde kullanılan detaylarıyla da pratik bir okuma deneyimi vaat ediyor.

Yeni Türk Ticaret Kanunu, vergi takvimi ve muhasebe yönetimine dair detayların da yer aldığı, yaklaşık 150 sayfalık Garanti Bankası’nın KOBİ, Girişimci El Kitabı, Startup Dostu bir çalışma özelliği taşıyor.