Mobil kuru temizleme : Temiz.co

Gün içerisindeki yoğunluklar, trafik, eve yetişme çabası derken kendimize ve çevremize zaman ayıramamaktan şikayet ederiz. 

İş yerindeki işlerin yanı sıra ev içerisinde de yapmamız gereken bazı sorumluluklar vardır. Evi sil süpür, yemek yap, bulaşıklar derken sıra gelir çamaşırlara. Hele iki gün sonraki toplantı için giymeyi planladığınız gömleğin pis olduğunu fark etmeniz ile başlar sıkıntılı dakikalar.

Peki ya bunun bir çözümü var desek? Evet kuru temizleme. Fakat bildiklerinizden biraz farklı. En büyük farkı da eşyalarınızı siz değil, bizzat kendileri kapınıza kadar gelip eşyalarınızı alıyorlar. Böylelikle Temiz uygulaması sayesinde size de dinlenmek için zaman kalabiliyor ya da en azından çamaşır ayıklama derdinden kurtuluyorsunuz.

Temiz uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra kayıt oluyorsunuz ve almak istediğiniz hizmetlerden birini seçiyorsunuz. Bu seçimleri yaptıktan sonra eşyalarınızı alacak valenin ne zaman geleceğini de seçerek işlemi tamamlıyorsunuz. Sonrasında kapınıza kadar gelen valeye eşyalarınızı teslim ettikten itibaren 24 saat içerisinde eşyalarınız temiz ve düzgün bir şekilde size teslim ediliyor.

Temiz uygulaması şu an için kuru temizleme, yıkama, ütüleme ve lostra hizmetlerini vermektedir. Ayrıca Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Maslak, Kadıköy ve Ataşehir’e kadar uzanan da bir hizmet haritası bulunmakta. İlerleyen zamanlarda hizmet verdikleri bölge sayılarında artış olacağını belirtiyorlar.

Her gün aynı kıyafetleri giymek istemeyenlerin yardımına koşacak olan bu uygulama ile çamaşır yıkama, kurulama ve ütülemeye ayırdığınız zamanı kendinize ayırabilmeniz mümkün hale geliyor.

Temiz uygulaması ve hizmet fiyatları hakkında detaylı bilgi için – Temiz.co