Meyve suyu değil, meyveli su!

Çocuk, kadın ve erkek vücudundaki su oranı farklılık gösterse de değişim göstermeyecek olan tek şey suyun bizim ve vücudumuz için önemi. Suyun hayatımız için önemini anlatmakla bitiremeyiz.

Her doktor suyun hayatımızdaki önemi hakkında kim bilir kaç konuşma yapmış, kaç makale yayınlamıştır. Yine de bir çok insan su tüketmenin bilincine varamadığı için bir çok sağlık sorunuyla karşılaşabiliyor. Fakat çoğumuz gün içerisinde ya su içmeyi unuturuz ya da suyun o yavan tadı sebebiyle içmemek için bahaneler üretip dururuz.

Başarılı bir kadın girişimci Kara Goldin‘in girişimi olan Hint suları sayesinde bu gibi sorunlar tarihe karışacak gibi duruyor. Ailesiyle birlikte sağlıklı beslenme ve diyet yapma kararı alan Goldin, bir gün bir sürahi içine bir kaç parça meyve koyuyor. Gün sonunda ise sürahi içindeki suyun bittiğini fark ediyor. Bunun üzerine bu meyveli suları bir kaç şişeye dolduruyor ve bir markete götürüyor. Tüm şişelerin bittiği haberini alan Goldin, “Hint Water” ismini verdiği girişimini kurmaya karar veriyor.

  Goldin’ın meyveli suları

Aslında çoğu insan su içebilmek adına farklı şeyler deniyor. Sürahinin içine tarçın, limon ve elma dilimi koyarak suya bir tat kazandırıp günlük su içme oranlarını arttırmaya çalışıyorlar. Kara Goldin de bakarsınız çoğu insanın yaptığını bir girişime dönüştürmüş. Fakat tek bir farkla! Ürettiği tatlı sular ile. Piyasada çok sayıda su firması ve markası olduğunu fark eden Goldin, “Özellikle de hızlı büyüyen bir girişim olmak istiyorsanız kesinlikle bir farkınız olmalı. Rekabetin bu kadar çok ve acımasız olduğu iş dünyasında fark yaratmadan büyük balıkların arasında sağ kalmanız zor; büyümeniz çok daha zor.” diyerek kendi başarısının sırrını açıklıyor.

Hint Water” ürünleri tamamen şekersiz, kalorisiz, yapay ve koruyucu madde içermeyen sağlıklı içeceklerdir. Günlük içilen sudan tek farkı, çeşitli meyve tadı alabiliyor olmanız. Sağlıklı beslenme kararından önce günde çok fazla sayıda kola tüketen Kara Goldin, insanların bu sular sayesinde ihtiyaç duydukları şekeri de alabileceklerini belirtiyor.

Vişneden böğürtlene, ananastan şeftaliye kadar bir çok çeşidini bulabileceğiniz bu tatlı sular hakkında daha fazla bilgi almak için Hint Water’ın websitesini ziyaret edebilirsiniz.