Hürriyet Startup 1 yaşında!

Kurulduğu günden bu yana, sayfalarında girişimcilik ekosistemi hakkında zengin içeriklere yer veren Hürriyet Startup artık 1 yaşında!

Geçen yıl 24 Kasım’da açılışının gerçekleştiği Hürriyet Startup sayfası, paylaştığı girişimcilik ile alakalı haberler ile hem girişimcilik ekosistemine katkı sağlayıp hem de girişimciler için bir başucu kitabı haline de geldi.

Kurulduğundan bu yana, 50 fazla girişim hikayesini ve yatırımcılardan alınan önerileri okuyucularına aktarmış olan Hürriyet Startup, Türkiye’deki girişimcilik ekosistemine de büyük bir fayda sağladı.

“HER şey bir girişimle başlar” sloganıyla başladıkları bu yolda, ilk yılını başarılı bir şekilde geçiren Hürriyet Startup, ilerleyen zamanlarda da yeni girişimler hakkındaki haberleri, sayfalarında paylaşmaya devam edeceklerini de belirtti.

Hürriyet Startup’ın kurulması ve başarılı bir şekilde yoluna devam etmesinde büyük emek harcayan Ahmet Can ve emeği geçen tüm diğer girişim dostlarına, girişimcilik ekosistemine sağladıkları faydalardan dolayı, biz de girişimcilik ekosistemi adına teşekkürlerimizi yolluyoruz. Yaptıkları bu işin herkese örnek olabilmesini ve başarılarla dolu nice yıllar geçirmelerini dileriz.