Girişimciler TİM-TEB Girişim Evi’nin Mobile UP programına bekleniyor

Girişimcilerin bütün aşamalarında destek olan TİM-TEB Girişim Evi,  Mobile UP isimli yeni programı ile destek olmayı amaçlıyor.

Girişim Bankacılığı ile yenilikçi iş fikirlerini ekonomiye kazandırmaya ve girişimcilik ekosistemini güçlendirmeye yönelik çalışmalarını sürdüren Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve bünyesindeki 70.000 ihracatçı temsilcisi ile ülkemizde inovasyon ve girişimcilik kültürünün gelişmesine katkı sağlayan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), TİM-TEB Girişim Evi ile farklı girişimci gruplarına yönelik programlar geliştirmeye devam ediyor. Mobil uygulama temelli projeleri olan girişimcilere özel yeni bir destek programı başlatan TİM-TEB Girişim Evi, girişimcilerin başvurularını bekliyor.

App Samurai iş birliğiyle mobil girişimcilere özel program

Farklı ölçeklerdeki girişimcilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için Wake Up, Let’s UP, Step UP, Start UP, Level UP ve Grow UP programlarını hayata geçiren TİM-TEB Girişim Evi, şimdi de Türkiye’nin önde gelen mobil reklam platformlarından App Samurai iş birliğiyle Mobile UP programını hayata geçiriyor. Bugüne kadar 6 binden fazla uygulamanın 8 milyondan fazla indirilmesini sağlayan ve Techstars Berlin 2017 sınıfına seçilmeyi başaran self-servis mobil reklam platformu App Samurai iş birliğiyle yürütülen program kapsamında girişimcilere globalde sürdürülebilir başarıya ulaşmaları için bilgi ve deneyimler aktarılacak.

Program 2 ayrı oturumda tanıtılacak

25 Kasım ve 23 Aralık’ta iki oturum halinde düzenlenecek Mobile UP programı kapsamında mobil pazarlama, global bir start up olarak konumlanma, kaynak sağlama gibi temel kavramlar girişimcilerle paylaşılacak. Mobile UP programına katılmak isteyenler, 23 Kasım tarihine kadar buradan başvurabilecek.