FIT ’18’de girişimcilere kendilerini tanıtma fırsatı

Girişimcilere yönelik etkinliklerin sayısı her geçen gün artıyor. İzmir’de önümüzdeki günlerde başlayacak FIT ’18 Fuarı kapsamında bir Startup Lounge’a yer verilecek, ayrıca girişim yarışması düzenlenecek.

22-25 Şubat’ta Fuar İzmir’de düzenlenecek olan FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda girişimcilere yönelik bir dizi etkinlik ve yatırımcılara sunum imkanları söz konusu olacak.

Girişim Pazaryeri adı altında oluşturulan Startup Lounge, başvurular arasından seçilen genç girişimcilere; potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılar ile tanışma olanağı sağlayacak. Girişim Pazaryeri’nde yer alan 40 girişim içerisinden seçilecek 10 girişim FIT Zirvesi Girişim Yarışması’nda sahneye çıkarak ilk 3’e girmek için TEKGİAD (Teknoloji Girişimcileri ve İş Adamları Derneği) tarafından oluşturulan jüriye sunum yapacaklar.

Başvurular için son tarih 10 Şubat

Girişim Pazaryeri adı altında oluşturulan Startup Lounge’da yer almak için başvurular, http://www.fitzirve.com/girisim-basvuru/ adresi üzerinden 10 Şubat’a kadar yapılabilecek.

22-25 Şubat arasında saat 10.00’dan itibaren ziyaret edilebilecek olan ve Endüstri 4.0’ın ana konu başlıkları arasında yer alacağı FIT ’18-Geleceğin Teknolojileri Fuarı ve Zirvesi, toplamda 4 fuar halinde düzenlenirken, Ege Bölgesi’ndeki en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olan Fuar İzmir’de gerçekleşecek.