DMEXCO 2018’de öne çıkan girişimler

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen DMEXCO 2018’in dikkat çeken CRM ve veri tabanı odaklı girişimlerini inceledik.

Almanya’nın Köln şehrinde 12-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenen DMEXCO 2018, CRM ve veri tabanını merkez alan bir girişimcilik etkinliği olarak öne çıktı. Etkinlikte yer alan ve dikkat çeken girişimler ve temel özellikleri ise şöyle sıralanıyor…

Gpredictive

Dönüşüm için potansiyel müşterilerin davranışlarını, etkileşimleri ele alan, bütçe hedefleri sunan bir yazılım sunuyor. Yeni müşteri kazanımlarına ihtiyaç duyan startup’lar ve şirketler için geliştirilmiş bir hizmet yazılımı özetle.

hyScore

Bilim ve teknolojiyi merkeze alan Almanya’nın girişimcilik üssü Berlin merkezli startup, NLP (doğal dil işleme) ve içerik zekası gibi konularda ürünler sunuyor.

i1BOX

Evrensel sunucu hizmeti veren i1BOX, yenilikçi bir entegre veri çözümü.

Leadtributor

Web tabanlı bir veri bütünü sunan Leadtributor, potansiyel müşterilerin iletişim bilgisi detayları içeren sistemde, satışların artırılmasına yönelik olarak motive edici ve yenilikçi birçok özellik bulunuyor.

Mailtastic

Adından da anlaşılacağı üzere e-mail tabanlı bir girişim Mailtastic. Çalışanların hedefledikleri kesimle iletişim halinde olmasını daha pratik hale getiriyor. Kontrol paneli ile kampanyalar görülebiliyor, karşılaştırılabiliyor ve geçmiş süreçler incelenebiliyor.