Denebunu’ya 2,5 milyon TL yatırım

850 binden fazla üyeye sahip olan 150’den fazla markaya hizmet veren B2B girişimi Denebunu’ya, aralarında Galata Business Angels yatırımcılarının da bulunduğu isimler tarafından toplam 2,5 milyon dolar yatırımda bulunuldu.

Türkiye’de inovatif bir alanda kurulan girişimlerin hızlı büyüme kaydettiğine dair sayısız örnekten biri de Denebunu. Kullanıcılarına anlaşmalı ürünler sunan platforma, ‘Startup Dostları’ tarafından yatırımda bulunuldu.

2016’da kurulan B2B girişimi Denebunu; Galata Business Angels yatırımcıları Nevzat Aydın, Fırat İşbecer, Burak Divanlıoğlu ve Görkem Güven ile Serkan Borançılı ve Cihan Özgün’den 2,5 milyon TL yatırım aldı.

Ekip genişleyecek ve yeni yatırımlarda bulunulacak

Dijital pazarlama ve geri bildirim odağındaki Denebunu girişiminin kurucusu Duygu Akbudak, alınan yatırım ile 2019’da ekiplerini büyüteceklerini, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve teknoloji yatırımlarında bulunulacağını açıkladı.

150’yi aşkın markaya hizmet veren Denebunu’nun 850 binden fazla üyesi bulunuyor. Ürün ve hizmetlere yönelik pazar araştırmaları sunularak markalara katkı sağlanıyor. Sadık bir üye kitlesine sahip olan platformun aldığı yatırımla büyümsini daha da hızlandırması bekleniyor.