CepteTamir’den girişimcilik ekosistemine özel avantajlar

Mobil cihaz tamir hizmeti sunan CepteTamir, girişimcilere özel teklifleri ile girişimcilik ekosistemine fayda sağlamayı hedefliyor.

2016 yılında bir İTÜ Çekirdek girişimi olarak kurulan CepteTamir, kullanıcıların telefonlarıyla yaşadığı problemleri herhangi bir veri kaybı yaşamadan güvenli bir şekilde tamir olanağı sağlıyor.

Tamir ekibi, ceptetamir.com üzerinden tamir kaydı açan müşterilerin bulunduğu yere gidiyor. Arızalı cihazın testleri müşterinin yanında gerçekleşmesinin ardından onarım işlemlerine başlanıyor. Yaklaşık 20 ile 40 dakika arasında gerçekleşen tamirler, bütün donanımsal parça değişimleri dahil 2 yıl garantili. Ancak sıvı teması, darbe ve cihazın kötü kullanımı garanti kapsamına girmeyen servisler olarak değerlendiriliyor.

CepteTamir’in girişimcilik ekosistemine özel bir indirimi de var. CepteTamir hizmeti almak isteyen girişimler siparişlerinde CEPTEKLKTF indirim kodunu girerek yüzde 20 indirim elde edebilecekler.

Tüm girişimlerin kendi ekosistemlerine destek vermesi için bir örnek olması açısından CepteTamir’in bu tutumunun yaygınlaşmasını ümid ediyoruz.