CEBIT 2019 tarihleri duyuruldu

Gelecek senenin en önemli bilişim ve yazılım fuarlarından CEBIT 2019 için merakla beklenen tarih aralığı açıklandı.

Bilişim ve yazılım alanında faaliyet gösteren girişimler açısından, önümüzdeki yıla dair küresel ölçekteki önemli etkinliklerden biri olacağı kaydedilen CEBIT 2019’un tarihleri açıklandı.

Ülkemizden de birçok girişimin yer almasının beklendiği fuar, Almanya’nın Hannover şehrinde 24-28 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

CEBIT 2019’da özellikle yapay zeka öne çıkacak. Dijital dönüşümün işleneceği fuarda Endüstri 4.0, otomasyon, Blockchain gibi teknolojiler gündemde olacak.

Avrupa’nın lider karma sergi, konferans ve festival etkinliği olan CEBIT 2019; d!expo (sergi), d!talk (konferans platformu) ve d!campus (festival) olmak üzere üç ana unsur içerecek.

Öte yandan sigorta sektörü, sağlık hizmetleri gibi yükselen teknoloji odak alanlarının yanı sıra geleceğin ulaşım araçları ile teknolojilerinin de fuarda geniş bir şekilde yer alacağı belirtiliyor.

Girişimciler açısından bilgi ve deneyim esasına dayalı yeni kazanımlar, yeni etkileşim alanları gibi imkanlar sunacak olan 2019 yılının CEBIT fuarına dair gelişmeleri ele almaya devam edeceğiz.