Büyüyen KOBİ eğitimleri başlıyor

Özyeğin Üniversitesi bünyesinde kurulu girişimcilik merkezinde başlatılacak Büyüyen KOBİ Eğitim Programı; KOBİ’lere %50 KOSGEB desteği ile eğitim veriyor.

Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi, Türkiye’de iş yapan KOBİ’lere KOSGEB destekli bir eğitim programının yeni dönemini başlatıyor. Ekonomik büyümenin ayrılmaz bir parçası olan girişimciliğe yatırım ve destek sağlayan Özyeğin Üniversitesi’nin Büyüyen KOBİ Programı’nın yeni dönemi 10 Ekim 2017 tarihinde başlıyor.

KOBİ’lerin etkili ve verimli büyümesini sağlamak için gerçek potansiyele ulaşmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış esnek bir program olan “Büyüyen KOBİ” ye, işini büyütmenin avantajı ve zorluklarını öğrenmek isteyen işletmeler katılıyor.

İlk yılını doldurmuş KOBİ’ler için

Programa, işi için en iyi ve en umut veren büyüme fırsatlarını belirlemeyi hedefleyen, şirket performansını iyileştirmenin yollarını keşfetmeye hazır olan, hayata geçirilebilecek, gerçekçi bir büyüme planı hazırlamayı isteyen ve en az 1 yıldır faaliyet gösteren bütün KOBİ’ler başvuruyor. Program ile KOBİ’lerin işlerini büyütme ve bir sonraki adıma taşıyabilmeleri hedefleniyor.

Dört haftaya yayılmış 27 saatlik program, girişimcilerin iş hayatları ve çalışma hayatları dikkate alınarak tasarlandı. Program 10 Ekim 2017- 7 Kasım 2017 tarihleri arasında 4 hafta (9 akşam) boyunca Salı ve Perşembe akşamları Özyeğin Üniversitesi Altunizade Kampüsünde gerçekleşecek. Eğitim bedeli olarak belirlenen 2.700 TL’nin yüzde 50’si ise KOSGEB desteğiyle geri alınabiliyor.

Eğitim hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.