Workup’ın ikinci dönemine seçilen 7 yeni girişim belli oldu

Aralık ayında  6 yeni girişimle başlayan Workup girişimcilik programının ikinci dönemine 7 yeni girişimi daha kabul edildi.

Workup girişimcilik programına Aralık ayında kabul edilmeye Coingo, Pacer, KolayFit,Leafinbox, Tarlamvar ve Glamy girişimleri kabul edilmeye hak kazanmıştı. 2. Dönem devam ederken Workup ekibi, programa 7 yeni girişim daha kabul edildi.

Smopin, Glocalzone, Atina, Tubupay, Adverport, Bakkaldan ve Clotie girişimleri, Workup programına katılmaya hak kazanan diğer girişimlerin elde etmiş olduğu 6 ay boyunca alanında uzman kişiler ve banka yöneticilerinden düzenli şekilde mentorluk desteği alma haklarına sahip olacak. Girişimler programda; iş fikri geliştirme, yalın girişimcilik metotları, araştırma ve müşteri geliştirme, ekip kurma ve yönetme, hukuk, finans ve muhasebe, sunum teknikleri, satış ve pazarlama, devlet hibeleri ve teknik konularda ücretsiz danışmanlık hizmetine erişebilecek. Aynı zamanda Kolektif House üyesi olan girişimler, Kolektif House’un sunduğu bütün etkinliklere katılım, ayrıcalıklardan yararlanma ve networking yapma fırsatı da elde edecek. Bunların yanı sıra İş Bankası ve iştirakleri ile iş birliği yapma, müşteri ve geniş iş ortağı ağına erişim imkânına da sahip olacak.

Workup’a seçilen yeni girişimler:

Smopin: Ortak bir konuda konuşmak isteyenleri bir araya getiren ve birbirleri arasında fikir alışverişinin yapıldığı mobil uygulamadır.

Glocalzone: Gezginler aracılığıyla yurt dışından ürün getirtmenizi sağlayan ve gezginlerinde bu yol ile para kazanmasına olanak veren yerli bir pazar yeri.

Atina: Takımların daha iyi koordine olmasını sağlayan bir proje yönetim aracıdır.

Tubupay: Yeni nesil mobil yemek kartı.

Adverport: Reklam veren markalar ile video içerik üreticilerini (YouTuber’ları) buluşturan bir girişimdir.

Bakkaldan: Semtinizdeki bakkaldan direkt sipariş vermenizi sağlayan mobil pazar yeri.

Clotie: Alışveriş yaparak vakit harcamak istemeyen kişilere, düzenli aralıklarla kişisel
stilistlerimiz tarafından tarzlarına özel seçilmiş kıyafetleri evlerinde deneme ve
beğendiklerini alma imkânı sunar.