Webrazzi Connect’in ardından

Türk girişimciler, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Webrazzi Connect adlı etkinlikte, küresel yatırımcılar ve uzmanlarla bir araya geldiler.

Türkiye ve birçok ülkeden girişimciler, yatırımcı ve uzmanların buluştuğu Webrazzi Connect etkinliği Londra’da düzenlendi. Etkinlikte İşbankası Work-up girişimleri de hazır bulundu. Christian Hernandez Gallardo, Naz Özertuğrul, Zaya Kadyrova gibi Türkiye pazarına yatırım yapmış yatırımcılar da etkinlikte yer aldı.

Türkiye çıkışlı girişimlerin küresel sahneye çıkma kararlılıkları yolunda önemli bir platform maiyetinde gerçekleşen Webrazzi Connect’te, birçok platform kendini tanıtma olanağı bulurken, çeşitli pazarlara yönelik fikir alış verişleri de oldu.

Yerli ve yabancı isimlerin konuşmalarıyla renkli bir etkinliğe sahne olan Webrazzi Connect, özellikle küresele açılmak isteyen girişimciler açısından önemli bir platform oluşturdu.

21 oturum düzenlendiği etkinlikte AppSamurai kurucusu Richard Metcalf, küresel pazarlarda yaşadıkları deneyim hakkında konuşurken İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürü Burak Sezercan, girişimciliğin gelişimi noktasında yaptıkları yatırımlardan ve Work-up programından söz etti.

Öte yandan Work-up girişimcilik programından farklı alanlardaki 20 iddialı girişimin gerçekleştirdikleri sunumlar yatırımcıların ilgisini çekti.