İstemesi senden getirmesi esnaftan!

Hayatımıza giren e-ticaret siteleri, günlük yaşantımızı kolaylaştıran ve bize zamandan tasarruf etmemize yardımcı olan dijital yardımcılarımızdır.

Evde, işte, okulda, sokakta… Her nerede olursak olalım sahip olduğumuz mobil aygıtlar sayesinde alışveriş yapmak hızlı ve kolay. İster son moda bir trençkot, ister yeni çıkan bir bilgisayar almak isteyelim (cebimize uyduğu kadar tabi ki) tek tıkla, ufak bir kaç parmak hareketiyle bunları yapabilmek artık neredeyse çocuk oyuncağı.

Elbet tüketici böyle bir satın alma modeline yönelince, bir çok sektörden üretici de bu pasta içerisinde yer almak, tüketicisine daha yakın olmak istiyor. Fakat özellikle büyük firmaların bu gibi davranışları maalesef ki küçük mahalle esnaflarının yok olmasına sebep olabiliyor.

Yorucu bir günün ardından evinize gittiğinizde tek yapmak istediğiniz şey biraz atıştırıp dinlenmek olabilir, ya da misafiriniz gelecektir, siz de köşe bucak temizlik yapıyorsunuzdur ve dışarı çıkacak durumda değilsinizdir.

İşte böyle durumlarla karşı karşıya kalan insanları düşünerek kurulan bir girişim olan yolluyo.com, siz evinizde otururken ihtiyaçlarınızı kapınıza kadar getirecek esnafları bir araya getirmiş olan bir platformdur.İster websitesinden ister mobil uygulamasından konumuza en yakın esnafları göstererek, gördüğünüz ürünleri sipariş vermenize olanak sağlıyor. Market, şarküteri, bakkal, manav ve kuruyemişçiye kadar bir çok esnafı içinde bulunduran bu platformda bir çok ödeme şekli de bulunmakta.

Neredeyse kaybolmaya başlayacak olan mahalle esnaflığının, yeniden ayağa kaldıracak olan bu girişim ile kullanıcılar seçtikleri ürünleri, depodan değil direk raftan alabilmenin de huzurunu yaşayacaklar.

Bakkaldan çay, fırından ekmek almak zorunda kalan evin küçüklerinin de kurtarıcısı olan girişime biz de başarılar diliyoruz ve değerleri esnaflarımıza katkıda bulundukları için teşekkür ediyoruz.

Uygulama hakkında detaylı bilgi ve sipariş için – Yolluyo.com