Girişimlerde çalışmak isteyenlere: Startup Jobs İstanbul

Teknolojik girişimler dünyası son yıllarda giderek artan bir hızla büyümekte. Parlak fikirlerle yepyeni şirketler kuran yeteneklerin yanı sıra, bu fikirlerin büyüdüğü ekiplere dahil olup çalışmak isteyenlerin sayısı da giderek artmakta.

Bu hızla gelişen ekosistemin bir parçası olmak artık insanlara çok cazip gelmekte. Ayrıca yeni şirket kurmuş girişimcilerin de kendilerine uygun takım arkadaşı bulmaları oldukça önemli. İstanbul’daki startup sayısı da bu kadar hızlı artarken, iş ve takım arkadaşı bulma süreci her iki taraf için de giderek zorlaşıyor.

Startup Jobs Istanbul her iki tarafın da bu ihtiyacını karşılayan bir mecra olarak ortaya çıktı. Startup Jobs İstabul hem ekip arkadaşı arayan girişimler, hem de bu girişimlerde çalışmak üzere pozisyon arayanlar için, yalnızca Istanbul’daki startuplara odaklı hazırlanmış bir ilan sitesidir. Yazılım geliştirmeden pazarlamaya, tasarımdan finansa bir çok kategoride 250’den fazla güncel ilanın yer aldığı Startup Jobs İstanbul, bu ekiplerin bir parçası olmak isteyenler için içeriği zengin bir adres.

Üniversiteden yeni mezun olan, kariyerinde değişiklik yapmak isteyen ya da startup dünyasından daha heyecanlı başka bir kariyer düşünemeyenler için bir buluşma noktası burası. Siz de mail listelerine üye olarak ya da sosyal medya sayfaları aracılığı ile güncel pozisyonlara ulaşabilirsiniz. Bu dinamik dünyaya katılmak için Startup Jobs Istanbul’u ziyaret edebilirsiniz.