Boğaziçi Marka Zirvesi Aralık’ta

Konusunda uzman kişilerin katılımıyla pazarlamadan e-spora kadar farklı konuların konuşulacağı etkinlik, 1-2-3 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Birçok öncü markanın sponsorluğunda gerçekleşecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi‘nin bu yılki mottosu #geleceğeilhamver olacak.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği bu etkinlikte üst düzey marka yönetici oturumlarının yanı sıra çeşitli konularda uzman konuşmacılar da yer alacak. Etkinlikte, dijital çağın pazarlamaya etkisi, sanat ve pazarlamanın birlikteliği, tüketici davranışları, e-spor ve sanal gerçeklik gibi bir çok farklı konu hakkında oturumlar gerçekleşecek.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Boğaziçi Marka Zirvesi P&G, Eczacıbaşı, Colgate-Palmolive, L’Oreal ve Vodafone gibi büyük firmalar sponsorluğunda gerçekleştirilecek. 10’dan fazla oturumun düzenleneceği etkinlikte, satış-pazarlama ve reklamcılık alanlarında kariyer planı olan öğrenciler ufuk açan bir deneyim yaşayacaklar.

2 Aralık Cumartesi günü Uğur Batı’nın Yeni Zihnin Marka Yönetimi konuşması ile başlayacak olan etkinlikte, gün içerisinde Colgate ve Eczacıbaşı’nın da bulunduğu oturumlar gerçekleşecek.

3 Aralık Pazar günü ise, Vodafone, İKSV ve P&G markalarının katılım sağlayacağı etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve etkinlik programını incelemek için websitesini ziyaret edebilirsiniz.